Autelo

zezulin
24. 01. 2019
0
2 FOTO

Soutěž o ceny za víc než 20 tisíc. Vy jste Autelo.

Myšlenka a mise Autela jsou důležité. A proto jsem jim věnoval samostatný post tady. Základním stavebním kamenem Autela je, že obsah tohoto webu tvoříte z větší, z největší části vy. A nevyžaduje to ani velké úsilí. Žádné trápení se s texty, složité nahrávání obrázků, videa a co já vím čeho. Stačí na Instagramu přidat k vaší fotce jeden „blbý“ hashtag: #autelocz. A můžete vyhrát nějakou parádu z balíku cen na fotce. Tedy bodově:

Jak se zapojit? Vyhrát? Tvořit Autelo.com?

  1. Blejskněte zajímavé auto, vaše nebo klidně něco na ulici. Hledejte originální kompozici, zajímavý stroj, situaci. Originalita vyhrává.
  2. Přidejte fotku/fotky na Instáč (Instagram), přidejte nějaký popisek a hlavně hashtag #autelocz.
  3. O max. hodinu později se váš post objeví na Autelo.com.
  4. Nasdílejte post na svůj Facebook a kam chcete, abyste mu zajistili nějakou pozornost u sebe. O zbytek pozornosti se postaráme my na naší FB page a Instagramu.
  5. Sledujte Autelo. A třeba vyhrajete.

Vyhrávají posty s největším souhrnným počtem sdílení a reakcí. Ať už přijdou z vašeho profilu, profilu vašich kámošů a známých nebo od Autela. První čtvrtrok budeme ceny rosílat každý měsíc. Jakmile se nám to rozjede a budete hodně hashtagovat, budeme vyhlašovat a odesílat každý týden.

Takže. Vyfoť. Hoď na Instagram. Přidej hashtag #autelocz. Nasdílej post z Autelo.com na svůj profil(y).

Galerie

Sdílej to na facebooku

Diskuse (0)